pátek 4. listopadu 2011

METAL BURNING VOL.1: Where the foxes say good night!

From Facebook event:

čas: 19. listopad v 18:00 až 20 listopad v 6:00

místo konání: Hotel Salajka, Horní Lomná

     Večery se začínají prodlužovat, venku je zima, takže nás napadlo pěkně se zahřát! Přijďte se pobavit a hlavně podpořit 4 kapely z našeho blízkého okolí.
     Noe Buddy, Propast, SwaRm Cabbage a Landmine.
Kdo má rád fresh metal, death-metalcore, thrash-metal, určitě si přijde na své a ten, komu to nic neříká, ať si přijde kapely poslechnout :)
     Vstupné je 30kč. Bar bude vybavený a samozřejmě vás nenecháme padnout hladem -bude připraveno občerstvení (gulášek a klobásky za rozumné ceny).
     Začátek celé této naší první akce bude v 18hodin. První kapela vystoupí od 19 hodin. Jak se k nám dostanete? Jednoduše nasedněte na autobus v Jablunkově směr Horní Lomná v 17:00, 19:03, 20:00 hodin zastávka Salajka.
   A jak zpátky? Pokud se rozhodnete odjet dříve jede autobus ve 23:35 a pak pro ty vytrvalejší 4:27 A poslední možnost pro ty, kteří už nezvládnou cestovat je zde možnost ubytování :)

SwaRm cabbage http://bandzone.cz/swarmcabbage

Noe Buddy http://noebuddy.blogspot.com/

Propast http://bandzone.cz/rvouciticho

Landmine http://bandzone.cz/landmine?at=info

     Pořadí kapel se může změnit, ale to vám dáme vědět s týdenním předstihem. Budeme rádi, pokud událost budete sdílet, aby přišlo co nejvíce lidí, takže šiřte, šiřte a ještě jednou šiřte :)

Žádné komentáře:

Okomentovat